BASIN BÜLTENİ

Işıklar Grubu’nda Üst Düzey Atamalar

şıklar Grup CEO pozisyonuna Sn.Volkan Girişken’in getirilmesinin akabinde bu kere Işıklar Grup CFO pozisyonuna Ciments Francais, Alarko Turizm Grubu, Kayı İnşaat ve Timur Gayrimenkul (Nef) şirketlerinde Üst Düzey Finansman Yöneticiliği yapmış Sn.Yaman Parar ve Işıklar Grup COO pozisyonuna ise Işıklar Ambalaj ve Segezha Ambalaj Genel Müdürlüğü’nde bulunmuş Sn.Kenan Cankılıç getirildi. Işıklar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Rıza Kutlu Işık “ Kurumsallaşma yönündeki çabalarımız gruba yeni ve yeniden katılan bu iki arkadaşımızla daha da güçleniyor. Işıklar Grubu olarak ülkemizin 2023 hedefine ulaşması için elimizden gelen katkıyı sunmaya ve daha kurumsal bir organizasyon yapısıyla daha çok çalışmaya ve daha iyi neticeler elde etmeye gayret edeceğiz.” şeklinde açıklama yaptı.

 

BASIN BÜLTENİ

Işıklar Holding Genel Müdürlüğü (CEO) görevine Volkan Girişken atandı.

Işıklar Holding Yönetim Kurulu aldığı bir kararla 8 yıldır Işıklar Ambalaj Genel Müdürlük görevini büyük bir başarı ile yürüten Volkan Girişken’i Genel Müdür (CEO) olarak tayin etti.

Işıklar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Kutlu Işık kurumsallaşmanın bir adım daha ileriye taşınması amacıyla Arçelik ve Lafarge gibi dev kurumsal şirketlerde uzun yıllar çalışmış ve üst düzey görevlerde bulunmuş Volkan Girişken’in Işıklar Grup CEO pozisyonuna getirilmesinin Yönetim Kurulu’nda kararlaştırıldığını söyledi.

Volkan Girişken yeni görevine bugün itibariyle başladı.

Yukarı Çık!
Anasayfaya dön